Pływanie to świetny sposób na zdrowy tryb życia, prawidłową sylwetkę i świetne samopoczucie!

Ruch w wodzie poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, wzmacnia mięśnie, a przy tym nie męczy jak tradycyjna gimnastyka!

Człowiek rodzi się z odruchem pływania. Ponieważ odruch ten nie jest podtrzymywany we wczesnym dzieciństwie - zanika. Musimy więc na nowo uczyć się poruszania w wodzie, co nie każdemu przychodzi łatwo. Warto jednak zdobyć tę umiejętność, bo pływanie to decydowanie najdoskonalsza forma aktywności, odpowiednia dla osób w każdym wieku, bez znaczenia na płeć, masę ciała czy wzrost. Nie obciąża bowiem układu ruchu, a wysiłek rozkłada się równomiernie na całe ciało!

Jot2 Basen Nauka Pływania

Pobierz umowę

 

Zaprszamy dzieci i młodzież na naukę i doskonalenie pływania.

Zajęcia prowadzą trenerzy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Nasze zajęcia odbywają się w ramcha Akcji Świtelica dla Szkoły Podstawowej w Izabelinie na basenie Nowa Fala w Warszawie

Procedury bezpieczeństwa związane z  covid-  19  dla uczestników szkoły jot2  na pływalni rehabilitacyjno -sportowej przy zakładzie dla ociemniałych w laskach

 

  1. Każde dziecko będzie miało mierzoną temperaturę ciała przed wejściem na teren pływalni. Dzieci z podwyższoną temperaturą nie zostaną dopuszczone do zajęć.
  2. Podczas zajęć w piątki i soboty na teren obiektu wchodzą tylko rodzice dzieci które wymagają pomocy w szatni i osoby te mają na twarzy maseczki lub przyłbice. Zaznaczamy też że rodzic wchodzi tylko w wyjątkowych przypadkach np. dzieci rozpoczynających naukę.
  3. Każda osoba wchodząca na teren obiektu dezynfekuje dłonie oraz zakłada jednorazowe ochraniacze na obuwie.
  4. Po każdych zajęciach organizator dezynfekuje klamki i drzwi płynem wirusobójczym.
  5. W obiekcie organizator zamontuje  lampę przepływową UV która w czasie rzeczywistym filtruje i dezynfekuje powietrze ( 1000m3 na godzinę). Lampa może być włączona non stop. Jej użycie nie wymaga opuszczenia pomieszczenia przez ludzi.
  6. W piątki i soboty po zakończonych zajęciach pomieszczenia będą dezynfekowane ozonem.